fbpx

Zajmujemy się tuningiem już od 10 lat! Naszą specjalnością jest tuning elektroniczny (komputerowy), polegający na wprowadzeniu zmian w sterownikach silnika. A nasz główny cel to zwiększenie mocy w samochodach klientów!

Firma tuningowa

Od dekady prowadzimy firmę tuningową, w której obsługujemy właścicieli pojazdów różnych marek, roczników i typów. Do naszego warsztatu trafiają głównie samochody osobowe, ale z przyjemnością podnosimy moc także w busach, samochodach dostawczych, ciężarówkach, maszynach budowlanych i rolniczych. Bez przeszkód możemy też zaproponować swoje usługi posiadaczom łodzi, którzy chcą zwiększyć moc swojego sprzętu.

laptop z wykresem mocy silnika

DLACZEGO MY?

Udokumentowane wyniki

Najwyższej jakości części

Wysokie osiągi modyfikacji

Indywidualne podejście

Firma tuningowa Punkt Mocy w Chojnicach oferuje:

chip tuning – podniesienie mocy samochodu poprzez wprowadzenie zmian w sterowniku silnika.

eco tuning – ta usługa również polega na przeprogramowaniu sterownika silnika. Głównym celem eco tuningu jest zmniejszenie zużycia paliwa.

usunięcie filtra cząstek stałych DPF – polega na wymontowaniu filtra i wprowadzeniu zmian w sterowniku silnika w taki sposób, aby „zapomniał” on o istnieniu DPF. Usunięcie DPF jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż jego wymiana lub regeneracja, ponieważ raz na zawsze rozwiązuje problemy z zapychającym się filtrem. Brudny DPF to większe zużycie paliwa. Zanieczyszczony DPF może też doprowadzić do uszkodzenia silnika i turbosprężarki.

zawór EGR – otwarty zawór powoduje spadek mocy samochodu. Niestety zanieczyszczony zawór blokuje się zazwyczaj właśnie w pozycji otwartej. Dlatego kierowcom proponujemy przeprogramowanie EGR w taki sposób, aby zawór był cały czas zamknięty. Dzięki temu samochód zyska moc, a osad powstały z niespalonego paliwa i oleju nie będzie dostawał się do zaworu i kolektora dolotowego.

ciepły start – usługa dla posiadaczy samochodów z silnikiem TDI, sterowanych elektronicznie i wyposażonych w koło dwumasowe. Ciepły start umożliwia szybkie odpalenie samochodu, gdy silnik jest rozgrzany i zazwyczaj uruchamia się z kilkusekundowym opóźnieniem.

Warsztat tuningowy

W Punkcie Mocy w Chojnicach posiadamy w pełni wyposażony warsztat tuningowy.
Oprócz narzędzi, które posiada każdy mechanik, w naszej pracy korzystamy także z profesjonalnej hamowni 4×4. Jest to niezbędne narzędzie do sprawdzenia mocy samochodu oraz stopnia zużycia silnika. Diagnostyka przeprowadzona przy pomocy hamowni jest pierwszym etapem chip tuningu. Tylko warsztaty tuningowe, które tak jak Punkt Mocy w Chojnicach są wyposażone w hamownię, mogą profesjonalnie i bezpiecznie podnosić moc w samochodach.

W naszym warsztacie tuningowym korzystamy z nowoczesnych komputerów z zainstalowanym oryginalnym oprogramowaniem. Posiadamy certyfikat poprawności oprogramowania. Dokumentujemy każdą czynność, którą wykonujemy przy samochodach i autach naszych klientów.

Firma tuningowa Punkt Mocy w Chojnicach zapewnia 3-letnią gwarancję!

MASZ PYTANIA, ODNOŚNIE OFERTY? CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADZWOŃ

+48 787 980 650

Kontakt