fbpx

Zajmujemy się tuningiem już od 10 lat! Naszą specjalnością jest tuning elektroniczny (komputerowy), polegający na wprowadzeniu zmian w sterownikach silnika. A nasz główny cel to zwiększenie mocy w samochodach klientów!

Firma tuningowa

Od dekady prowadzimy firmę tuningową, w której obsługujemy właścicieli pojazdów różnych marek, roczników i typów. Do naszego warsztatu trafiają głównie samochody osobowe, ale z przyjemnością podnosimy moc także w busach, samochodach dostawczych, ciężarówkach, maszynach budowlanych i rolniczych. Bez przeszkód możemy też zaproponować swoje usługi posiadaczom łodzi, którzy chcą zwiększyć moc swojego sprzętu.

DLACZEGO MY?

Udokumentowane wyniki

Najwyższej jakości części

Wysokie osiągi modyfikacji

Indywidualne podejście

Firma tuningowa Punkt Mocy w Chojnicach oferuje:

chip tuning – podniesienie mocy samochodu poprzez wprowadzenie zmian w sterowniku silnika.

eco tuning – ta usługa również polega na przeprogramowaniu sterownika silnika. Głównym celem eco tuningu jest zmniejszenie zużycia paliwa.

usunięcie filtra cząstek stałych DPF – polega na wymontowaniu filtra i wprowadzeniu zmian w sterowniku silnika w taki sposób, aby „zapomniał” on o istnieniu DPF. Usunięcie DPF jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż jego wymiana lub regeneracja, ponieważ raz na zawsze rozwiązuje problemy z zapychającym się filtrem. Brudny DPF to większe zużycie paliwa. Zanieczyszczony DPF może też doprowadzić do uszkodzenia silnika i turbosprężarki.

zawór EGR – otwarty zawór powoduje spadek mocy samochodu. Niestety zanieczyszczony zawór blokuje się zazwyczaj właśnie w pozycji otwartej. Dlatego kierowcom proponujemy przeprogramowanie EGR w taki sposób, aby zawór był cały czas zamknięty. Dzięki temu samochód zyska moc, a osad powstały z niespalonego paliwa i oleju nie będzie dostawał się do zaworu i kolektora dolotowego.

ciepły start – usługa dla posiadaczy samochodów z silnikiem TDI, sterowanych elektronicznie i wyposażonych w koło dwumasowe. Ciepły start umożliwia szybkie odpalenie samochodu, gdy silnik jest rozgrzany i zazwyczaj uruchamia się z kilkusekundowym opóźnieniem.

Warsztat tuningowy

W Punkcie Mocy w Chojnicach posiadamy w pełni wyposażony warsztat tuningowy.
Oprócz narzędzi, które posiada każdy mechanik, w naszej pracy korzystamy także z profesjonalnej hamowni 4×4. Jest to niezbędne narzędzie do sprawdzenia mocy samochodu oraz stopnia zużycia silnika. Diagnostyka przeprowadzona przy pomocy hamowni jest pierwszym etapem chip tuningu. Tylko warsztaty tuningowe, które tak jak Punkt Mocy w Chojnicach są wyposażone w hamownię, mogą profesjonalnie i bezpiecznie podnosić moc w samochodach.

W naszym warsztacie tuningowym korzystamy z nowoczesnych komputerów z zainstalowanym oryginalnym oprogramowaniem. Posiadamy certyfikat poprawności oprogramowania. Dokumentujemy każdą czynność, którą wykonujemy przy samochodach i autach naszych klientów.

Firma tuningowa Punkt Mocy w Chojnicach zapewnia 3-letnią gwarancję!

MASZ PYTANIA, ODNOŚNIE OFERTY? CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADZWOŃ

+48 787 980 650

Kontakt