fbpx

Punkt Mocy oferuje profesjonalny chip tuning maszyn rolniczych i budowlanych różnych producentów i typów.

Zapewniamy chip tuning maszyn budowlanych:

  • koparek,
  • ładowarek,
  • koparko ładowarek,
  • spychaczy,
  • produkcji JCB,
  • produkcji Caterpillar (CAT).

Zapewniamy chip tuning maszyn rolniczych:

  • traktorów,
  • ciągników,

Na czym polega chip tuning maszyn rolniczych i budowlanych?

Chiptuning maszyn rolniczych i budowlanych polega na zwiększeniu mocy silnika przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa. Wykonywany przez firmę Punkt Mocy chip tuning to idealne rozwiązanie dla właścicieli firm budowlanych oraz rolników, którzy na co dzień korzystają ze swoich maszyn.

Chip tuning maszyn budowlanych i rolniczych odbywa się poprzez wprowadzenie zmian w sterowniku silnika – tzw. ECU. To właśnie ten sterownik odpowiedzialny jest m.in. za dobór paliwa, zapłon i kąt wtrysku benzyny. Chip tuning maszyn budowlanych i rolniczych zazwyczaj wykonywany jest przy pomocy komputera podłączonego do maszyny – koparki, traktora lub innego sprzętu. W efekcie silnik zyskuje znacznie większą moc. Co w przypadku maszyn budowlanych i rolniczych jest bardzo istotne.

Zapewniamy 3-letnią ubezpieczoną gwarancję!

Tuning maszyn budowlanych i rolniczych odbywa się w sposób bezpieczny dla silnika. Z powodu przeprowadzenia chip tuningu silnik nie traci na żywotności.

Chip tuning maszyn budowlanych i rolniczych – nowych i używanych

Produkowane fabrycznie maszyny rolnicze i budowlane – takie jak koparki, ładowarki, spycharki i ciągniki – mają ustawioną ograniczoną moc silnika. Jest ona zazwyczaj o wiele mniejsza niż wynosi tzw. rezerwa na silniku. To właśnie z tej rezerwy korzystają mechanicy, podczas chipowania maszyn rolniczych i budowlanych.

W firmie Punkt Mocy w Chojnicach oferujemy chip tuning pojazdów używanych oraz nowych, objętych gwarancją. Zapewniamy podniesienie mocy silnika w taki sposób, aby klient nie stracił gwarancji. Jak to jest możliwe? Podczas chip tuningu montujemy zewnętrzny moduł sterowania. Moduł można w każdej chwili zdemontować, wykonując jeden prosty ruch, czyli wyciągając wtyczkę.

MASZ PYTANIA, ODNOŚNIE OFERTY? CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADZWOŃ

+48 787 980 650

Kontakt