fbpx

Zajmujemy się profesjonalnym chip tuningiem łodzi pływających. Chiptuning ma na celu podniesienie mocy nie tylko aut osobowych, ale też ciężarówek oraz właśnie łodzi.

Chip tuning łodzi polega na wprowadzeniu zmian w sterowniku silnika, który jest odpowiedzialny m.in. za dobór paliwa, zapłon i kąt wtrysku benzyny. Wybór odpowiednich parametrów wpływa na moc silnika. Gdy wskaźniki zostaną zmodyfikowane – na przykład podczas chip tuningu – silnik łodzi może zyskać większą moc.

Chip tuning łodzi – na czym polega?

Podczas produkcji łodzi w fabryce ustawiana jest ta sama dawka paliwa i powietrza we wszystkich egzemplarzach danego modelu łodzi. Wytwórcy łodzi zostawiają jednak pewną rezerwę na silniku. To właśnie ta rezerwa wykorzystywana jest podczas chip tuningu łodzi.

W firmie Punkt Mocy w Chojnicach najpierw sprawdzamy obecną moc silnika oraz jego żywotność. Następnie oceniamy, o ile możemy podnieść moc silnika, tak aby klient cieszył się szybszą łodzią, ale nie musiał obawiać się o szybsze zużycie lub zniszczenie napędu.

Chip tuning łodzi z gwarancją

Oferujemy chip tuning łodzi nowych i używanych. W Punkcie Mocy wykonujemy chip tuning łodzi w sposób, który nie powoduje utraty gwarancji producenta. Chip tuning odbywa się poprzez montaż zewnętrznego modułu, który można w każdej chwili odłączyć. Klient może zrobić to sam, wyjmując jedną wtyczkę.

Oferujemy chip tuning różnego typu łodzi:

  • łodzi,
  • motorówek,
  • łodzi motorowe,
  • łodzie wyścigowe.

Wszystkie łodzie, w których wykonujemy chip tuning, objęte są 3-letnią ubezpieczoną gwarancją.

MASZ PYTANIA, ODNOŚNIE OFERTY? CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADZWOŃ

+48 787 980 650

Kontakt