Zajmujemy się profesjonalnym chip tuningiem łodzi pływających. Chiptuning ma na celu podniesienie mocy nie tylko aut osobowych, ale też ciężarówek oraz właśnie łodzi.

Chip tuning łodzi polega na wprowadzeniu zmian w sterowniku silnika, który jest odpowiedzialny m.in. za dobór paliwa, zapłon i kąt wtrysku benzyny. Wybór odpowiednich parametrów wpływa na moc silnika. Gdy wskaźniki zostaną zmodyfikowane – na przykład podczas chip tuningu – silnik łodzi może zyskać większą moc.

Chip tuning łodzi – na czym polega?

Podczas produkcji łodzi w fabryce ustawiana jest ta sama dawka paliwa i powietrza we wszystkich egzemplarzach danego modelu łodzi. Wytwórcy łodzi zostawiają jednak pewną rezerwę na silniku. To właśnie ta rezerwa wykorzystywana jest podczas chip tuningu łodzi.

W firmie Punkt Mocy w Chojnicach najpierw sprawdzamy obecną moc silnika oraz jego żywotność. Następnie oceniamy, o ile możemy podnieść moc silnika, tak aby klient cieszył się szybszą łodzią, ale nie musiał obawiać się o szybsze zużycie lub zniszczenie napędu.

Chip tuning łodzi z gwarancją

Oferujemy chip tuning łodzi nowych i używanych. W Punkcie Mocy wykonujemy chip tuning łodzi w sposób, który nie powoduje utraty gwarancji producenta. Chip tuning odbywa się poprzez montaż zewnętrznego modułu, który można w każdej chwili odłączyć. Klient może zrobić to sam, wyjmując jedną wtyczkę.

Oferujemy chip tuning różnego typu łodzi:

  • łodzi,
  • motorówek,
  • łodzi motorowe,
  • łodzie wyścigowe.

Wszystkie łodzie, w których wykonujemy chip tuning, objęte są 3-letnią ubezpieczoną gwarancją.

MASZ PYTANIA, ODNOŚNIE OFERTY? CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADZWOŃ

+48 787 980 650

Kontakt